Найчастіша проблема для водіїв взимку - це пухкий сніг, під яким знаходиться лід. Автомобіль може запросто забуксувати, а ось помічників поруч може і не виявитися...

Що покроково потрібно робити, якщо Ваш автомобіль застряг в заметі:

1. Якщо транспортний засіб застряг в снігу, виїхати на швидкості не вийде, навіть не намагайтеся. Колеса просто вириють під собою яму, через що виїхати буде ще складніше. Для початку вийдіть з авто і огляньте місце буксування.

2. Звільніть якомога більше простору: приберіть сніг під днищем, з-під коліс. Повинно бути достатньо місця, щоб автомобіль хоча б трохи рухався вперед і назад.

3. Спробуйте акуратно виїхати, при цьому педаль газу натискайте без ривків, плавно. Якщо машина починає буксувати, вимикайте швидкість.

4. На задньопривідних автомобілях колеса краще зробити прямо, а на передньопривідних, навпаки, радимо повертати кермо.

5. Здайте трохи назад і знову спробуйте виїхати за своєю колією. Якщо не виходить, знову здайте назад. Так, Ви поступово прокладете трохи більшу колію, по якій буде легше виїхати.

6. Допомагає також розгойдування машини. Для цього потрібно швидко перемикати задню і першу передачу. Пам'ятайте, що даний спосіб підходить тільки для МКПП. У Випадку з автоматичною коробкою передач такі дії зможуть привести до її поломки.

7. Виїжджаючи із замету, можна трохи припустити тиск в шинах. Це створить більше зчеплення з засніженою дорогою. Але якщо у Вас з собою немає насоса, то краще цього не робити.

8. Ще один надійний спосіб, який ніколи не підведе, — звернутися за допомогою до наших водіїв. Послуги евакуатора у Хмельницькому та області за номером телефону 097 788 35 07.

Хороших Вам доріг і щасливої дороги!